Kondor jelzéssel: Fellegek közt. Olaj, vászon. 51×150 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kondor-jelzessel-Fellegek-kozt-Olaj-vaszon-51C397150-cm~II2211977
2211977
10338
376
28000
Beschreibung: Kondor jelzéssel: Fellegek közt. Olaj, vászon. 51×150 cm
: scanner