Jelzés nélkül: Vípart. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán régi Abend és... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Vipart-Olaj-karton-Serult-Hatoldalan-regi-Abend-es-Szittner-keretezo-p~II2211575
2211575
10306
376
Rufpreis:
3 600 HUF 9,73 EUR , 10,59 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Vípart. Olaj, karton. Sérült. Hátoldalán régi Abend és Szittner keretező pecséttel. Díszes fa kerteben. 29,5×42 cm
: kozár_edit