Jelzés nélkül: Balaton part. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Jelzes-nelkul-Balaton-part-Akvarell-papir-Uvegezett-keretben-41x26-cm~II2214945
2214945
10240
376
4200
Rufpreis:
4 200 HUF 11,35 EUR , 12,35 USD
Beschreibung: Jelzés nélkül: Balaton part. Akvarell, papír. Üvegezett keretben. 41x26 cm
: scanner