10176. 376. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Gách jelzéssel: Világítótorony. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, hátoldalán régi képkeretező címkével, 1930-35 körül, 22×28,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : scanner