Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Dudas-Jeno-1902-1991-Tihanyi-reszlet-Rezkarc-papir-foltos-jelzett-uvegezett-keretben-~II2188824
2188824
10116
376
Beschreibung: Dudás Jenő (1902-1991): Tihanyi részlet. Rézkarc, papír, foltos, jelzett, üvegezett keretben, 29×36,5 cm
: karap_norbert