12987.
376. Gelaufene Fernauktion
Foto
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
1900. április 17: Iskolai tablókép, feltehetően aradi vagy más romániai magyar városban készült vintage fotó, szecessziós florális ornamentikával díszített kartonon. Román, aradi kiviteli pecséttel bal felső sarkában. Hátoldalán korabeli felirattal: "1900. évi április 17-én készült". Üvegezett fa keretben. Fotó felülete kissé kopott és sérült. 20×26 cm / 1900, Arad vintage photo with school pupil. With some wear on the surface. Framed with glass. With description in Hungarian on the back. 20×26 cm