Szenes Adolf: Tréfás és csodás jelenségek a számok birodalmából. Szeged, 1930., Széchényi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a "szentendrei Polgári Fiú- és Leányiskola Jókai Önképzőkörének" pecsétjével.