Bücher: Sozialwissenschaften

Zahl der Lose: 32

17160.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
Dr. Ferenczi Sándor: Katasztrófák a nemi működés fejlődésében. Pszichoanalitikai tanulmány. Bp.,(1928),Pantheon, 144 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17161.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Sigmund Freud: Totem és tabu. A vadnépek és a neurotikusok lelki életének némely megegyezéséről. Ford.: Dr. Pártos Zoltán,a fordítást revidiálta Dr. Ferenczi Sándor. Bp., (1918), Dick Manó, 174+2 p. Átkötött félvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a címlapon 1919-es tulajdonosi névbejegyzéssel.
17162.

Rufpreis:
2 000 HUF
10
Sigmund Freud: Önéletrajz. Bp.,én., Pantheon. Kiadó papírkötés, megviselt állapotban, kissé foltos, kissé sérült borítóval, a borító egyik sarkán gyűrődéssel, a könyvtest elvált a borítótól, intézményi bélyegzővel.
17163.

Rufpreis:
1 200 HUF
Mérei Ferenc: A gyermek világnézete.Gyermeklélektani Tanulmány. Bp., 1945, Anonymus. Kartonált papírkötésben, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.
17164.

Rufpreis:
1 000 HUF
Összesített irányelvek. A Levente Egyesületbe tömörült iskolán kívüli ifiúság oktatói számára. Szapár Tibor és Lieszkovszky Pál összeállítása. Pécs, 1925, Taizs József Könyvnyomdájában nyomtatott. Harmadik kiadás. Papírkötésben, kopott állapotban.
17165.

Összesített irányelvek. A "Levente" Egyesületbe tömörült iskolán kívüli ifiúság oktatói számára. Szapár Tibor és Lieszkovszky Pál összeállítása. Pécs, 1925, Taizs József Könyvnyomdájában nyomtatott. Harmadik kiadás. Papírkötésben, kopott állapotban.

Rufpreis:
1 000 HUF
Körtvélyesi Tibor: Szanszkrit nyelvtan. Bp., 2006, A Tan Kapuja Buddhista Főiskola. Kiadói papírborításban, borító kissé kopottas, de jó állapotban.
17166.

Rufpreis:
3 000 HUF
Mészöly Gedeon: Ómagyar szövegek nyelvtörténeti magyarázatokkal. Bp., 1956., Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17167.

Rufpreis:
1 000 HUF
17168.

Rufpreis:
2 400 HUF
Uráli népek. Nyelvrokonaink kultúrája és hagyományai. Szerk.: Hajdú Péter. Bp.,1975, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé megviselt papír védőborítóban.
17169.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dobos Ilona: Paraszti szájhagyomány, városi szóbeliség. Bp., 1986, Gondolat. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, szép állapotban.
17170.

Rufpreis:
1 000 HUF
Garai József: Az erkölcsi nevelés alapelvei Montessori rendszerében. Közlemények a Szegedi Ferenc József-Tudományegyetem Pedagógiai-Lélektani Intézetéből. 25. sz. Bp., 1938., Ablaka György, 112+2 p. Kiadói papírkötésben, szakadt gerinccel.
17171.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: