Lepsényi Miklós: A protestantismus vádjai a katholicismus ellen. Válasz Masznyik Endre Urnak Luther élete czimű munkájára. Pozsony, 1888, Stampfel, Eder és Társai Könyvnyomtató Intézete. I. füzet. Félvászon kötés, kopott borító és foltos lapok.