Dr. Kerschbaumer Antal: Katholikus neveléstan. Székesfehérvár, 1872, K... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000014/Dr-Kerschbaumer-Antal-Katholikus-nevelestan-Szekesfehervar-1872-Klokner-Peter-kiadasa-B~II2210491
2210491
17292
376
Books: Religion
Beschreibung: Dr. Kerschbaumer Antal: Katholikus neveléstan. Székesfehérvár, 1872, Klökner Péter kiadása. Búfy Béla Könyvkötészete. Félvászon kötés, kopott borító, aláhúzások a szövegben ceruzával.
: kozár_edit