Arany Biblia. A SzentÃrás feltüntetve a legnagyobb művészek képeiben.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000014/Arany-Biblia-A-Szentiras-feltuntetve-a-legnagyobb-muveszek-kepeiben-A-szoveget-Karoli-Ga~II2189502
2189502
17299
376
50000
Books: Religion
Beschreibung: Arany Biblia. A SzentÃrás feltüntetve a legnagyobb művészek képeiben.
A szöveget Károli Gáspár után átnézte és gondozta Szász Károly. Protestáns kiadás. I-II. kötet. 1. kötet: Az Ó szövetség. 2. kötet: Az Új szövetség. Budapest, (1884). Méhner Vilmos (Grund ny.) Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben. Az újszövetég első néhány lapja hiányzik, a lapok elváltak a kötéstáblától. Mindkét köteten kisebb sérülések.
: karap_norbert