A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Religion~1000014/A-XXXIV-Nemzetkozi-Eucharisztikus-Kongresszus-emlekkonyve-Kozrebocsajtja-a-Kongresszus-elokC3~II2142493
2142493
17336
376
Books: Religion
Beschreibung: A XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus emlékkönyve. Közrebocsájtja a Kongresszus előkészítő főbizottsága. Bp., 1938, Szent István-Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
: karap_norbert