Bücher: Religion

Zahl der Lose: 69

Arany Biblia. A Szentírás feltüntetve a legnagyobb művészek képeiben. A szöveget Károli Gáspár után átnézte és gondozta Szász Károly. Protestáns kiadás. I-II. kötet. 1. kötet: Az Ó szövetség. 2. kötet: Az Új szövetség. Budapest, (1884). Méhner Vilmos (Grund ny.) Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben. Az újszövetég első néhány lapja hiányzik, a lapok elváltak a kötéstáblától. Mindkét köteten kisebb sérülések.
17299.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
Mészáros Kálmán: Áhítat koszorúja, vagyis ima- és énekes-könyv. Bp., 1987, Rózsa K. és neje. Kiadói bőr kötés, rátétekkel, hozzá 4 db szentképpel.
17300.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Biblikus tanulmányok. Szerk.: Boros István. Jeromos Bibliakommentár III. köt. Bp., 2003., Szent Jeromos Katolikus Bibliatársulat. Kiadói kartonált papírkötés.
17301.

Rufpreis:
6 000 HUF
17302.

Rufpreis:
1 400 HUF
Vercruysse Bruno: Uj és gyakorlati elmélkedések a mi Urunk Jézus Krisztus életéből, az év minden napjára. I.-II. kötet. 2 db. Kalocsa, 1900, Magyarul kiadja: Tóth Mike.Második kiadás. Egészvászon kötésben, kissé kopott, de jó állapotban.
17303.

Rufpreis:
2 400 HUF
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé karcos borítóval.
17304.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Kálmáncsai Graduál. Kecskemét, 2005., Nemzeti Kincseinkért Egyesület. Kiadói műbőr kötésben, lapszélek kívülről kissé foltosak, a hátsó kötéstábla foltos.
17305.

Rufpreis:
3 000 HUF
Vegyes egyházi könyv tétel, 4 db. Magyarok fénye. Öregbetűs ima- és énekeskönyv. Szerk.: Dr. Pantol Márton. Bp., 1943, Magyar Kórus. Első kiadás. Kopott vászonkötésben, leszakadt gerinccel és laza kötéssel. + Die heilingen Schriften des alten und neuen Testamentes. Baben, 1932, St. Johannis Druckerei nyomtatása. Egészvászon kötésben, kissé megviselt borítóval és sérült gerinccel. Német nyelven. + Az ó és újszövetségi szentírás a vulgata szerint, figyelemmel az eredeti szövegre Káldi György fordítása nyomán jegyzetekkel átdolgozva. IV. kötet. Bp., 1918, Szent-István-Társulat. Harmadik, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon kötés, megviselt borítóval, sérült gerinccel és laza kötéssel. + Zigány Miklós-Fényi András: XII. Pius élete és válogatott beszédei. Írta és a beszédeket fordította: - - és - -.hn., én., Magyar Jövő, 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Második kiadás. Kiadói, aranyozott, dombornyomott, címeres félvászon-kötésben, laza, kissé sérült fűzéssel és kopott borítóval. Megjelent 2000 számozott példányban.
17306.

Rufpreis:
1 000 HUF
9
Újszövetségi Szentírás a Vulgata szerint Káldi György S. J. fordítása nyomán, tekintettel az eredeti szövegre, átdolgozta, bevezetésekkel és jegyzetekkel ellátta a Szent István-Társulat Szentírás. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
17307.

Rufpreis:
2 000 HUF
17308.

Rufpreis:
2 000 HUF
Török József-Legeza László: A magyar egyház évezrede. Bp., 2000., Mikes-Ecclesia. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17309.

Rufpreis:
1 200 HUF
Cserháti Ferenc: Hitébresztő a szentmise olvasmányok. A-B-C sorozata. Bp.,(1993.),Szent István-Társulat. Kiadói nyl-kötés.
17310.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF