15004.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Velence és a laguna. Száznál több metszettel, a laguna és a város egy-egy térképével, és öt alaprajzzal. Guide Lampugnani. Milano, ,Ditta Giovanni Lampugnani, XX+158+88 p.+1 (Velencei laguna kihajtható térképe.) t. Korabeli reklámokkal. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy kijáró lappal, egy térkép hiányzik, a kihajtható térkép szakadt.