Kertész Róbert: Feltámad a félhold I-II.. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben, megkímélt, jó példányok.egyik borítón kis folttal