15025.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 000 HUF
Kelemen Pál (1894-1993): Istenek csatatere. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1939], Franklin, 168+4 p.+18 (kétoldalas, fekete-fehér képtáblák.) t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kopásnyomokkal, de belül jó állapotban.