Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-feh... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~1000001/Fehertajy-Tibor-A-rejtelmes-Anatoliaban-Bp-en-Stadium-Fekete-feher-fotokkal-Kiadoi-e~II2174083
2174083
15189
376
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Fehértájy Tibor: A rejtelmes Anatóliában. Bp., én.,Stádium. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
: karap_norbert