15136.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Erdősi Károly: Napsütéses Indiában. Úti emlékek. Bp.,(1927), Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.