17127.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 200 HUF
Hoitsy Pál: A nagy természet, s a kicsiny ember. Bp., 1883., Franklin, VI+2+229+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.