Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 49

Krümmel Ottó: Az óczeán. Ford.: Csopey László. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXIX. köt. Bp., 1888., K. M. Természettudományi Társulat, VII+288 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, egészen apró kopásnyomokkal, egy kijáró lappal, tulajdonosi névbélyegzővel, ex libris-szel.
17111.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Benedek István (1915-1996): Ösztön és bűnözés. A gyermekkori bűnözés lélektana orvosok, jogászok, nevelők és a művelt nagyközönség számára. Dedikálva. Bp., 1943, Eggenberger-féle Könyvkereskedés. Kiadói műbőr-kötésben, ceruzás aláhúzásokkal, jegyzetekkel.
17112.

Rufpreis:
3 000 HUF
Alphonse de Candolle: Termesztett növényeink eredete. Ford.: Pavlicsek Sándor. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat LII. köt. Bp., 1894., K. M. Természettudományi Társulat, XV+515 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés, Molnár-kötés, kopott borítóval.
17113.

Rufpreis:
3 000 HUF
A világforradalom. Összeáll.: Csopey László, és Kuppis József. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XXXVI. köt. Bp., 1889., K. M. Természettudományi Társulat, XV+607+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Molnár-kötés, néhány lapon ceruzás aláhúzással.
17114.

Rufpreis:
1 800 HUF
Oláh Gyula: A kolera és a kolera elleni védekezés. A nagy közönség és a nép használatára. Bp.,1892., Athenaeum, 55 p. Kiadói papírkötésben, ex libris-szel, intézményi bélyegzővel, a gerincen kis szakadással.
17115.

Rufpreis:
2 000 HUF
1880 Uj Kalauz. Präuscher H(ermann) bonctani, kórtani és néprajzi múzeumában. Bp., 1880, Hungária, 48 p. Papírkötésben, a hátsó borító hiányos.
17116.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Gömör Béla: A magyar balneológia aranykora. Az egyesület első ötven éve. Bp., 2006., GMR Reklámügynökség. Színes és fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, hiányzó szennylappal, jó állapotban. A szerző által dedikált.
17117.

Rufpreis:
2 000 HUF
17118.

Rufpreis:
2 400 HUF
Weszprémi István: Magyarország és Erdély orvosainak rövid életrajza. IV. (Harmadik száz, I. és II. tized.) Succincta Medicorum Hungariae et Transilvaniae Biographia. Centuria Tertia Decas I. et II. Ford.: Vida Tivadar. Ébert Tibor, Waigand József, Marót Miklós. Ovostörténeti Könyvek - Libri Historiae Mediciae. Bp., 1970., Medicina. Latin-magyar nyelvű, bilingvis kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 700 példányban. Számozatlan példány.
17119.

Rufpreis:
2 400 HUF
Bögi Júlia: A szemészet krónikája egyetemünkön. Nagyszombattól a Mária utcáig. Bp.,2013,Semmelweis Egyetem-Schulek Vilmos Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17120.

Rufpreis:
3 000 HUF
Róna Sámuel: A buja vagy nemi betegségek. Egyetemi előadásai fonalán orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp., 1894., Dobrowsky és Franke, XII+659+1 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötésben, jó állapotban.
17121.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Rectores Medici. Nagyszombat-Budapest. Szerk.: Monos Emil. Bp.,2005., Semmelweis. Magyar és angol nyelven. A Semmelweis Egyetem rektorainak arcképével, és életrajzával. Kiadói kartonált papírkötés.
17122.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF