800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Dr. Szőke Sándor-Boruzs Barnabás: Dombóvár város története. Dombóvár, 1975, Pátria. Kiadói kopott aranyozott műbőr-kötés, fém plakettel. Megjelent 600 példányban. + Esztergom. Andruskó Károly fametszetei.Szerk. és a bevezetőt írta: Szölgyémy Pál. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kopott műbőr-kötés.