Julier Ferenc: A világháború magyar szemmel 1914-1918. A Magyar Szemle Könyvei VII. Bp., 1933, Magyar Szemle Társaság. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban 3 db kihajthatós térképpel, ex librisszel.