Chrestomathia az ifjúság számára. Szerk.: Vachot Sándorné. Pest, 1861, Engel és Mandello, 1 t.+10+ 269+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány laza lappal.