16648.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
9
Felvinczi Takács Zoltán: Dürer. Művészeti könyvtár. Bp.,1909, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, egészen apró kopásnyomokkal, jó állapotban.