16650.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 400 HUF
Éber László: Donatello. Művészeti könyvtár. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kis kopásnyomokkal, de egyébként jó állapotban.