Bogomolnij - Csebikin: A rézkarc technikája. Bp., 1985, Műszaki Könyvk... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Bogomolnij-Csebikin-A-rezkarc-technikaja-Bp-1985-Muszaki-Konyvkiado-Kiadoi-kartonalt-~II2213159
2213159
16685
376
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Bogomolnij - Csebikin: A rézkarc technikája. Bp., 1985, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés sarka sérült, egyébként jó állapotban.
: karap_norbert