17463.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Vörösmarty Mihály minden munkái V-VI. köt.: SzÃnművek I-II. köt. Kiadták Bajza J. és Schedel Ferenc. Bp., 1845, Kilián György, 384+2+252+2 p. KésÅ‘bbi kopott aranyozott átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, hiányzó elülsÅ‘ szennylappal és cÃmlappal.