17433.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Váradi Antal: Régi magyar színészvilág. Kiadja: Kisfaludy-Társaság. Bp., 1911., Franklin, 484 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, ex libris-szel, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.