17430.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
9
Szomaházy István (szerk.): Kártya-kódex. Jókai Mór, Rákosi Jenő, Mikszáth Kálmán, Herczeg Ferenc, Rákosi Viktor, Bródy Sándor és Ambrus Zoltán közreműködésével. Bp.,(1898), Athenaeum,4+212 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, foltos.