17657.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Szász Károly kisebb költeményei I-II. köt. Bp., 1883, Franklin, 1 (címkép) t.+VII+399; VII+423+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, foltos borítóval.