Seress Imre: Magyar mondavilág. 12 költői beszély.; Hári János Iliásza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Seress-Imre-Magyar-mondavilag-12-koltoi-beszely-Hari-Janos-Iliasza-Travesztalt-eposz-1~II2162464
2162464
17543
376
Beschreibung: Seress Imre: Magyar mondavilág. 12 költői beszély.; Hári János Iliásza. Travesztált éposz 12 énekben.; Hári János Odyszeája. Travesztált éposz 12 énekben. (Egybekötve.) Bp., 1887-1885-1886, Pfeifer Ferdinánd-Aigner Lajos, 119+6+115+133 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, névbejegyzéssel.
: kozár_edit