17650.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,57 EUR, 8,24 USD
P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.