Kisfaludy Károly: Irene. Szomorújáték öt felvonásban. Bp.,1878, Frankl... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Kisfaludy-Karoly-Irene-Szomorujatek-ot-felvonasban-Bp-1878-Franklin-133-p-Korabeli-felv~II2068200
2068200
17589
376
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Kisfaludy Károly: Irene. Szomorújáték öt felvonásban. Bp.,1878, Franklin,133 p. Korabeli félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, 8 lap kijár.
: tánczos_gábor
Katalognummer: