17652.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
Kim Ir Szen: A Központi Bizottság beszámolója a koreai munkapárt V. kongresszusán. Phenjan, 1970, Idegennyelvű Könyvkiadó. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban + Under the banner of the great juche idea of comrade Kim Il Sung. Pyongyang, 1972, Foreign Languages Publishing House. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban, kiadói papír kötésben.