17646.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
Jókai Mór: A jövő század regénye. I-III. kötet. Reprint, gyűjteményes díszkiadás. Bp, 1997, Unikornis Kiadó. Kiadói, aranyozott kartonált papírkötésben, újszerű, szép állapotban.