17597.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Beöthy Zsolt: A magyar irodalom kis-tükre. Bp.,[1906], Athenaeum Rt., 216 p. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, Beöthy Zsolt beragasztott arcképével az elülső szennylapon.