Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/376/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000018/Banffy-Miklos-Megszamlaltattal-I-kotet-a-II-kotet-hianyzik-Es-hijjaval-talaltattC3~II2159844
2159844
17663
376
4200
Rufpreis:
4 200 HUF 11,35 EUR , 12,35 USD
Beschreibung: Bánffy Miklós: Megszámláltattál... I. kötet. a II. kötet hiányzik; És hijjával találtattál. I-II. kötet. Kolozsvár, é.n., Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel, benne a tulajdonos nevével
: kozár_edit