17428.
376. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
1913 Budapesti Újságírók Egyesületének almanachja. Szerk.: Eötvös Leó, F. Szabados Sándor. Bp., 1913., (Jókai Nyomda), 440 p. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Korabeli reklámokkal. Érdekes írásokkal. Gyönyörű szecessziós címlappal és előzéklapokkal. Kozma Lajos által tervezett, festett, kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, az elülső kötéstáblán kis folttal, kissé laza fűzéssel.