11261. 375. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 000 HUF
13
0 HUF
Seltmann virágmintás süteményes készlet, 6 db kistányér + 1 db kínáló, jelzett, matricás, apró kopásokkal, d: 19,5 cm, 27,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : kozár_edit