Kopott jelzéssel: antik cseh porcelán mokkás csésze, aljjal. Kézzel fe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500014/Kopott-jelzessel-antik-cseh-porcelan-mokkas-csesze-aljjal-Kezzel-festett-Kopasokkal~II2195054
2195054
11273
375
Beschreibung: Kopott jelzéssel: antik cseh porcelán mokkás csésze, aljjal. Kézzel festett. Kopásokkal
: kozár_edit