Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kop... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500014/Hollohazi-fekvo-kutya-nemetjuhasz-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-h-20-5-cm~II2203051
2203051
11214
375
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Hollóházi fekvő kutya (németjuhász), kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, h: 20,5 cm
: kozár_edit