Bavaria porcelán mokkás készlet. San Marino látképes dekorral. Komplett, ezüst mázas, matricás. Jelzett. Egyik csészén lepattanás, kopások. / Bavaria San Marino porcelain coffe set with silver glaze. One cup damaged