2 db porcelán cukortartó, matricás, jelzett (Meissen és Epiag-Rasper u... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500014/2-db-porcelan-cukortarto-matricas-jelzett-Meissen-es-Epiag-Rasper-und-Sohne-Wienm-kopasnyo~II2203833
2203833
11246
375
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: 2 db porcelán cukortartó, matricás, jelzett (Meissen és Epiag-Rasper und Söhne Wien)m kopásnyomokkal, m. 14 és 9 cm
: tánczos_gábor