11100. 375. Gelaufene Fernauktion Keramiken
4 000 HUF 10,81 EUR, 11,76 USD
0 HUF
Gyerekek lóval, mázas kerámia, hátoldalán jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 13,5 cm, h. 19,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert