Ausztria 1854. "Ferenc József császár és Erzsébet bajor hercegnő házasságkötésének emlékére" Br emlékérem, Szign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) T:2 kis ph., patina Austria 1854. Marriage of Emperor Franz Joseph and Duchess Elizabeth of Bavaria, Br medallion "F. JOSEPH. I. KAIS.V. ÖSTR. ELISABETH PRINZ.V. BAYERN / DURCH LIEBE VEREINT 1854" Sign.: Sebald.F; Drentwett.Sig. (41mm) C:XF small edge error