1956. "Április 4-i Díszszemle - Van hazánk, van mit megvédenünk 1956.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Numismatik/Militaria~2000017/1956-Aprilis-4-i-Diszszemle-Van-hazank-van-mit-megvedenunk-1956-aprilis-4-aranyozott-~II2197408
2197408
31855
375
Military
Numismatik
Beschreibung: 1956. "Április 4-i Díszszemle - Van hazánk, van mit megvédenünk 1956. április 4." aranyozott, zománcozott Br jelvény (25mm) T:2 aranyozás lekopott
: ttg