1922. "Magyar Bronz Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül "A Hazáért / Si Deus pro nobis quis contra nos MCMXXII (Ha Isten velünk, ki ellenünk 1922)" T:2 kopott aranyozás
NMK 393.