32003.
375. Gelaufene Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, ezüstözött, zománcozott kitüntetés miniatűrrel, eredeti tokban + ~1980. "Kiváló Munkáért" kitüntetés mellszalagon, eredeti, sérült tokban T:1-