4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1895 Preis-Courant von Emil Fischl, Wien. Special-Geschäft technsciher Fabriks-Bedarfs-Artikel für alle Industrizweige. Illusztrált, terjedelmes műszaki árukatalógus Aranyozott kiadói vászonkötésben, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel.