Össz. 4 db régi fémevőeszköz (2 db kanál és 2 db villa), mindegyik klf... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/375/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500011/Ossz-4-db-regi-femevoeszkoz-2-db-kanal-es-2-db-villa-mindegyik-klf-dekorral-egyik-kana~II2200009
2200009
11567
375
Flea Market
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Össz. 4 db régi fémevőeszköz (2 db kanál és 2 db villa), mindegyik klf. dekorral, egyik kanálon Margitsziget Vendéglő felirattal, kopott
: karap_norbert